Všeobecné informace

SVOZ AUTOBUSY Z HRADCE KRÁLOVÉ A ZPĚT
Odjezd autobusů v 19.00 z autobusové zastávky VČE ( nástupiště I a J ). Odjezd autobusů od výstaviště ABC do Hradce Králové ve 3.00 hodiny.
Tuto službu zajišťuje firma VEOLIA Transport. Cena jízdného je 40,-Kč tam i zpět. Mějte připravené drobné! V den konání akce bude v provozu SMS info linka +420 774 702 950, kam můžete směřovat svoje dotazy ohledně svozů. Pořadatelé si vyhrazují právo nevspustit do autobusu agresivní či opilé jedince. Děkujeme za pochopení.

Pořadatelé si vyhrazují možnost kontroly občanského průkazu, z důvodu zvýšení věkového průměru nad 15 let. Zákaz vstupu mladším 15 let, podnapilým a pod vlivem omamných látek! Žádáme návštěvníky akce o dodržování zásad slušného společenského chování. V opačném případě budete vyvedeni z prostoru výstaviště bez možnosti návratu. Děkujeme za pochopení.

Start: 20:00
Konec: nejpozději 03:00

Zákaz vnášení drog, zbraní a vlastního pití.

V celém prostoru výstaviště i v jeho blízkém okolí platí přísný zákaz tagování.

Děkujeme za pochopení.

Adresa

Výstaviště ABC (L-klub)
Štolbova 2665
530 02 Pardubice

Najdete ho poblíž plaveckého areálu.


Oblíbený mejdan Východních Čech přesně po roce otevírá brány pardubického výstaviště.

Pardubice. Nic se neděje. Naděje. Pondělí. 26.12. Podle našeho vkusu. Gramo Rokkaz. Energie. Rap. Už nezvoň. Nejlepší producent. Klipový šílenec. Všichni ví. DJ Wich. Nomad. Napíše desku během odpoledne. Nironic. A co dál. Královské Er. Gyzmo. FIFA. LA4. Osobnost. Skromnost. Praha. Nějací DJs. Gorila. Nejvyšší ve hře. Maztah. Brno. Brácha. Chocolatic. Funk. Ustí nad Labem. DJ PecaOne. Přijede i Hradec. Autobusy. Zábava. Bez perníku. Do rána.

První Liga - Ber ... nebo nech bejt ...!

První liga vol. 14 - plakát