Novinky

 • Fotoreport z letošního mejdanu
  3. ledna, 2012

  Fotoreport z letošního mejdanu

  Přinášíme vám fotky z letošní Ligy. Drovnovy fotky najdeš tady

 • LA4 a DJ Wich tě zvou na Ligu 2011
  20. prosince, 2011

  LA4 a DJ Wich tě zvou na Ligu 2011

  Rezident Ligy Dj Pufaz, LA4 a legendární Wich natočili zábavnou videopozvánku na letošní První Ligu 2011. Video sleduj tady

 • První Liga 2011 - lineup, autobusy, organizační pravidla
  20. prosince, 2011

  První Liga 2011 - lineup, autobusy, organizační pravidla

  Už v pondělí přesně po roce ožijí Pardubice a jejich ABC Klub, kde vypukne akce První Liga 2011. Připravili jsme souhrn všech důležitých informací včetně lineupu kapel a organizačních pravidel, které musíte znát před tím, než vyrazíte. Vídíme se na Lize!

  Více zde...

 • Excluzivní soutěž stále pokračuje!
  15. prosince, 2011

  Excluzivní soutěž stále pokračuje!

  Updatujeme výhry v excluzivní soutěži o dva kousky nekonvenčních hodinek STORM, dále volné vstupy na mejdan a 3x nové album Podla Vkusu producentů Lkama & Dj Miko z Gramo Rokkaz. Čekuj sekci soutěž v horním menu našeho webu.

 • Dj Wich & Nironic s novou deskou Nomad2 na První Lize!
  3. prosince, 2011

  Dj Wich & Nironic s novou deskou Nomad2 na První Lize!

  Legendární producent Wich ve spojení s Nironicem vydali již druhé album. Navázali tak na první desku, která sklidila úspěch nejen v Evropě. Release Nomad2 prezentuje mnoho významných hostů, ale především zmíněné autory, kteří o ní tvrdí, že je tím nejlepším, co společně udělali. Očekávejte nový pecky a samozřejmě dojde i na klasiky z první desky!

 • Novinky o vystupujících kapelách na První Lize!
  17. listopadu, 2011

  Novinky o vystupujících kapelách na První Lize!

  Dej si videopozvánku na První Ligu 2011, kterou ti posílá Decko z Gramo Rokkaz. Další vystupující kapelou bude oblíbený Dj Wich & Nironic, kteří aktuálně vydali nové video k albu Nomad2. Enjoy it !

 • Svoz autobusy z Hradce Králové
  12. listopadu, 2011

  Svoz autobusy z Hradce Králové

  Pro všechny prvoligové fans z Hradce Králové a okolí, jsme připravili pohodlnou dopravu přímo na mejdan. V Hradci bude připravena speciální autobusová linka, která vás dopraví tam i zpět! Více informací najdete v sekci INFO

 • Předprodej vstupenek zahájen!
  2. listopadu, 2011

  Předprodej vstupenek zahájen!

  Dnes byl spuštěn předprodej na vánoční díl hip hop indoor festivalu První Liga Christmas edition 2011. Vstupenka stojí 180,-Kč včetně poplatků a Dph, na místě pak o 50,- více. Seznam prodejců najdete na pravé straně webu.

 • Excluzivní soutěž o hodinky STORM
  28. října, 2011

  Excluzivní soutěž o hodinky STORM

  První Liga Christmas edition 2011 vám společně s anglickým výrobcem designových hodinek Storm přináší excluzivní soutěž o dva kousky nekonvenčních hodinek, které podtrhnou vaši individualitu a osobnost. Zkus štěstí v sekci soutěž.

 • První Liga Christmas Edition 2011
  19. října, 2011

  První Liga Christmas Edition 2011

  Pardubice. Nic se neděje. Naděje. Pondělí. 26.12. Podle našeho vkusu. Gramo Rokkaz. Energie. Rap. Už nezvoň. Nejlepší producent. Klipový šílenec. Všichni ví. DJ Wich. Nomad. Napíše desku během odpoledne. Nironic. A co dál. Královské Er. Gyzmo. FIFA. LA4. Osobnost. Skromnost. Praha. Nějací DJs. Gorila. Nejvyšší ve hře. Maztah. Brno. Brácha. Chocolatic. Funk. Ustí nad Labem. DJ PecaOne. Přijede i Hradec. Autobusy. Zábava. Do rána.